Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe MAT-USB działa od 1973 r. jako firma rodzinna zajmująca się produkcją i usługami w branży metalowej w zakresie kowalskiej obróbki metali, kowalstwa artystycznego, prac ślusarskich i spawalniczych.

Właścicielem firmy jest Krzysztof Matryba, który w 1973 roku był jedynym pracownikiem swojej firmy. Zaczynał od jednej tokarki i spawarki zamontowanej w niewielkim garażu. Jednak wraz ze wzrostem zainteresowania Klientów produktami firmy a także z biegiem lat sukcesywnie zwiększała się liczba maszyn i urządzeń do produkcji. W 1997 roku przeniesiono produkcję do nowej hali.

W roku 1989 firma rozszerzyła działalność o usługi betoniarskie w zakresie produkcji ogrodzeń betonowych, kostki Eko.

W roku 2003 dokonaliśmy poszerzenia naszej oferty handlowej o dystrybucję i montaż automatyki do bram i garaży firmy NICE.

W roku 2008 poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o dystrybucję i montaż bram garażowych i segmentowych firmy KRISPOL.

Ponadto proponujemy naszym Klientom doradztwo techniczne, projektowanie, transport oraz wykonawstwo.

Przedsiębiorstwo w chwili obecnej zatrudnia 20 pracowników i jest na etapie dynamicznego rozwoju inwestując w infrastrukturę produkcyjną oraz modernizację techniczną.

Produkowane przez naszą firmę wyroby cechuje wysoka jakość, znaczne walory estetyczne oraz bogate wzornictwo. Wszystkie nasze wyroby są najwyższej jakości.

W zakresie kowalstwa i ślusarstwa firma może poszczycić się realizacjami na takich obiektach jak: Kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, Kościół w Woli

Paduchownej, Kościół w Górznie, maszty w Nadleśnictwie w Garwolinie i Podzamczu, szereg ogrodzeń metalowych szkol, urzędów gmin, ośrodków zdrowia na terenie powiatu Garwolińskiego i ościennych.

Osiągnięcia naszej firmy

 

Certyfikat „NICE – nowoczesne technologie – automatyka posesyjna”

MAT-USB: Partner roku Nice 2009
NICE PARTNER ROKU 2009
Partner Brązowy

MAT-USB: Partner roku Nice 2010
NICE PARTNER ROKU 2010
Partner Złoty

 

Partnerzy

 
MAT-USB: Nice
MAT-USB: Krispol